Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Aktiviteter Golfbana | Mat/Dryck Restaurang | Barnvänligt Barnpool |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite Baie Nettle, som ligger 450 m från St Maarten Things to do, har en pool och en terrass för en avkopplande vistelse. Den här villan, som har en parkering, ligger 3 km från Roland Richardson Art Gallery.
Saint Martin flygplats ligger inom 10 minuters bilresa och Cupecoy Beach finns cirka 10 minuters bilfärd bort. Den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite erbjuder närhet till Mary Star of the Sea Church, som ligger cirka 2 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget cirka 15 minuters bilfärd från Marigot Market.
Badrumsfaciliteterna i den här villan inkluderar också en bidé, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.
Köksfaciliteterna i Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite inkluderar vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp, som finns i matplats. Gästerna kan njuta av en måltid på Mezza Luna, som ligger mindre än 450 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Privat strand
- Frisersalong
- Kafé
- Rökdetektorer
- Kortåtkomst
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Restaurang
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vattensport
- Tennis
- Golfbana
- Utomhusbad
- Pool med utsikt
Service
- Utflykts-/biljettservice
- Matinköpsservice
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Barnpool
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite till Saint Martin flygplats?
Den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite ligger inom 10 minuters bilresa från Saint Martin flygplats. - ❓
Finns det Wi-Fi i Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite?
Ja, Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite erbjuder Wi Fi. - ❓
Hur mycket kostar det att boka den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite?
Det genomsnittliga priset för en natt i den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite är 268$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Erbjuder den här villan ett kök?
Den här villan har ett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till denna villa?
Ja, husdjur är tillåtna på denna villa. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna i den strandnära Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite?
På Villa Plage Piscine Terrasse Privee Citerne De Securite kan du utforska Baie Nettles viktigaste landmärken, inklusive Le Grand Marche (2 km), Mary Star of the Sea Church (2,1 km) och Fort Saint Louis, som finns inom 10 minuters bilresa.